Tournament Placers

107 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Gage Swank Muncy FR 31-9 3-0
2nd Seth Kolb Benton SO 28-7 3-1
3rd Aristotel Bobotas Montoursville FR 30-7 4-1
4th Lyle Vermilya Canton SO 25-12 3-2
5th Manny Stoltzfus Montgomery FR 32-12 3-2
6th Ty Locke Milton FR 24-8 3-3
7th Brayden Pequignot North Penn-Liberty SO 26-7 2-2
8th Jack Gramly Mifflinburg FR 17-9 1-3
114 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Colton Wade Sullivan County SO 32-3 3-0
2nd Jace Gessner Lewisburg SR 23-7 2-1
3rd Chase Shaner Hughesville SO 32-9 3-1
4th Cole Patrick Wyalusing FR 29-8 4-2
5th Carden Wagner Montgomery FR 32-9 3-2
6th Konner Kerr Troy JR 20-10 2-3
7th Kayvan Shams South Williamsport JR 27-9 3-2
8th Mason Vanderpool Athens JR 16-6 2-3
121 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Brandt Harer Montgomery FR 36-1 3-0
2nd Branden Wentzel Montoursville SR 32-7 2-1
3rd Max Wirnsberger Meadowbrook Christian FR 35-4 4-1
4th Clayton Carr Wyalusing JR 30-5 3-2
5th Cohen Landis Canton JR 24-14 3-2
6th Ben Straub Mifflinburg FR 25-8 2-3
7th Rocky Finnegan Sullivan County SR 28-9 3-2
8th Caiden Gray Southern Columbia FR 14-19 1-3
127 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Matthew Smith Midd-West SO 29-6 3-0
2nd Tyler Ulrich Warrior Run FR 33-7 2-1
3rd Nolan Baumert Line Mountain JR 24-8 4-1
4th Landen Wagner Lewisburg FR 27-6 4-2
5th Kruz McCusker Sullivan County JR 26-8 3-2
6th David Kennedy Montoursville SO 32-7 2-3
7th Cooper Robinson Athens FR 25-10 3-2
8th Riley Oakes North Penn-Liberty SO 26-9 1-3
133 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Scott Johnson Muncy SR 27-5 3-0
2nd Conner Heckman Midd-West SR 31-1 2-1
3rd Caiden Puderbach Hughesville SR 32-7 4-1
4th Dylan Granahan Benton SR 30-6 4-2
5th Samuel Hall Warrior Run SO 31-12 4-2
6th Rylee Sluyter Towanda SO 24-11 1-3
7th Brayden Andrews Southern Columbia FR 26-11 2-2
8th Kenyon Slater Troy JR 21-9 2-3
139 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Reagan Milheim Warrior Run FR 40-3 3-0
2nd Mason Barvitskie Southern Columbia JR 20-6 2-1
3rd Riley Vanderpool Towanda SO 33-7 3-1
4th Ethan Kolb Benton SR 30-7 4-2
5th Charley Paige Midd-West FR 23-9 4-2
6th Paxton Derr Muncy SO 15-15 2-3
7th Cade McMicken Wyalusing JR 21-11 2-2
8th Conor Knight Hughesville SO 20-10 2-3
145 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Kaden Milheim Warrior Run SR 38-3 4-0
2nd Cade Wirnsberger Meadowbrook Christian SR 33-1 2-1
3rd Gage Wentzel Montoursville FR 34-8 4-1
4th Chase Burke Benton SR 29-8 3-2
5th Lane Schadel Line Mountain SR 27-8 3-2
6th Chase Pensyl Shamokin SO 20-6 3-3
7th Kyle Vanden Heuvel Danville SR 22-6 2-2
8th Chase Geurin Towanda SO 21-17 1-3
152 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Conner Harer Montgomery JR 39-1 3-0
2nd Cameron Milheim Warrior Run SO 36-5 3-1
3rd Ayden Hunsinger Wyalusing SO 30-6 4-1
4th Dalton Schadel Line Mountain FR 24-7 3-2
5th Hudson Ward Canton JR 38-8 3-2
6th Braden Vincenzes Loyalsock JR 27-2 2-3
7th Keagan Smith Hughesville SO 27-11 2-2
8th Jaymen Golden Southern Columbia JR 24-12 2-3
160 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Alex Hoffman Milton JR 27-7 3-0
2nd Chase Wenrich Lewisburg SO 22-10 3-1
3rd Coy Bryson Montgomery SO 26-10 5-1
4th Evan Brokenshire Benton SO 28-6 3-2
5th Isaiah Betz Warrior Run SO 27-13 3-2
6th Kohen Shingara Line Mountain SO 16-11 2-3
7th Brenen Taylor Canton SR 22-15 2-2
8th Porter Dawson Sullivan County SR 28-11 1-3
172 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Caden Finck Montgomery JR 37-6 3-0
2nd Cole Shupp Warrior Run JR 27-14 3-1
3rd Mason Higley Towanda SO 32-5 4-1
4th Greyson Shaud Central Columbia SR 24-10 3-2
5th Aaron Johnson Danville JR 19-7 3-2
6th Riley Parker Canton SR 32-7 2-3
7th Maxim Johnson Line Mountain FR 22-12 2-2
8th Derek Shedleski Lewisburg SR 22-8 1-3
189 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Sawyer Robinson Towanda SO 29-8 3-0
2nd Kaden Rodarmel Loyalsock JR 29-1 3-1
3rd Jacob Bobersky Benton SR 22-9 3-1
4th Nick Wharton Bloomsburg SR 19-5 2-2
5th Jude Bremigen Southern Columbia SO 27-7 3-2
6th Cale Bastian Milton JR 24-9 3-3
7th George Valentine North Penn-Liberty SO 23-9 3-2
8th Ryder Zulkowski Shamokin SR 19-6 2-3
215 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Austin Johnson Muncy SO 29-0 3-0
2nd Cole Yonkin Montoursville JR 29-9 3-1
3rd Ryan Weidner Mount Carmel JR 24-4 3-1
4th Mason Woodward Troy SR 25-7 3-2
5th Micheal Davis Canton JR 35-5 3-2
6th Kyle Stahl Sugar Valley Rural Charter SR 21-9 2-3
7th Ryan Casella South Williamsport JR 27-7 3-2
8th Trey Locke Milton JR 14-14 1-3
285 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Emmanuel Ulrich Mifflinburg SR 24-0 3-0
2nd Mason Nelson Canton SR 14-5 2-1
3rd Carter Secora Loyalsock SR 25-4 4-1
4th Andrew Wolfe Benton SR 28-6 2-2
5th Audy Vanderpool Towanda SR 28-10 3-2
6th Joshua Nittinger Athens JR 26-8 2-3
7th Paul Rohland Milton SR 26-10 3-2
8th Aiden Hidlay Central Columbia JR 17-11 2-3