Tournament Placers

107 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Sierra Chiesa Northwestern SO 28-4 3-0
2nd Angelo Lomonte Reynolds SO 24-9 2-1
3rd Steven Willis Corry Area FR 30-9 4-1
4th Adika Fiscus Warren SO 23-7 3-2
5th Kyle Lantz Cochranton SR 23-8 4-2
6th Hunter Chew Harbor Creek FR 24-8 3-3
7th Brady Bowers Fort LeBoeuf FR 24-15 3-2
8th Sawyer Wolfkiel Titusville FR 25-15 2-3
114 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Carter Beck Saegertown SO 29-2 3-0
2nd Rocky Kowle North East FR 22-6 2-1
3rd Waylon Waite Reynolds FR 22-10 4-1
4th Hunter Geibel Commodore Perry SR 25-10 3-2
5th Micah Rodriguez Northwestern SO 21-13 4-2
6th Griffin Williams Eisenhower SO 21-13 3-3
7th Cadyn Shetler Maplewood SO 12-12 3-2
8th Ryan Fitzsimmons Warren JR 14-13 2-3
121 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jake Bennett Fort LeBoeuf JR 31-11 3-0
2nd Hudson Hohman Grove City FR 26-6 2-1
3rd Sebastian Chiesa Northwestern SR 25-6 4-1
4th Travis Huya Saegertown SO 17-14 3-2
5th Clay Kimmy General McLane FR 25-15 4-2
6th Ethan Springer Sharpsville FR 22-15 3-3
7th Jacob Rodgers North East SR 20-6 3-2
8th Logan Hodak Corry Area JR 22-9 2-3
127 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Hunter Gould Conneaut Area JR 31-2 3-0
2nd Cyrus Hurd North East SO 16-2 2-1
3rd Alex Rueberger Sharpsville JR 29-8 4-1
4th Noah Cuic Fort LeBoeuf SO 25-18 4-2
5th Chase Blake Maplewood JR 23-13 3-2
6th Ian Mancuso Youngsville SR 21-11 3-3
7th Will Schell Grove City JR 25-17 2-2
8th Teige Berger General McLane SO 15-15 2-3
133 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st JoJo Przybycien Fort LeBoeuf JR 35-6 3-0
2nd Chase Bell Reynolds JR 25-9 2-1
3rd Brody Beck Cambridge Springs JR 26-7 4-1
4th Jonathon Bissell Sharpsville SO 33-7 3-2
5th William Allen Corry Area SO 34-9 4-2
6th Braydon Porter Greenville SR 28-12 3-3
7th Blake Foulk Cochranton JR 24-14 3-2
8th Mequan Maxwell Sharon JR 13-11 2-3
139 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Wyatt Lazzar Commodore Perry JR 31-4 3-0
2nd Rudy Gentile Greenville FR 26-9 3-1
3rd Cash Morrell Cochranton FR 25-9 5-1
4th Nate Stearns Titusville JR 23-7 3-2
5th Zac Turberville Slippery Rock FR 20-7 3-2
6th Logan McDonald Youngsville SR 24-10 2-3
7th Preston Gorton Cambridge Springs JR 20-14 3-2
8th Blake Glass Fort LeBoeuf FR 18-15 2-3
145 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Cody Hamilton Grove City SO 28-2 4-0
2nd Tino Gentile Reynolds SR 24-11 3-1
3rd Hudson Spires General McLane SO 26-12 3-1
4th Cody Proper Corry Area SO 25-13 4-2
5th Jackson Bowers Fort LeBoeuf JR 23-16 4-2
6th Gunnar Gage Cambridge Springs SR 22-2 1-3
7th Gregory Kiser Saegertown SO 19-14 2-2
8th Gavin Donaldson Titusville JR 27-13 2-3
152 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Story Buchanan Girard JR 32-0 3-0
2nd Steffan Lynch North East SR 23-4 3-1
3rd Caullin Summers Sharpsville JR 29-6 3-1
4th Kyle Cousins General McLane SR 27-11 3-2
5th Christian Hacker Sharon SR 25-8 4-2
6th Mitchell Tingley Commodore Perry JR 17-12 2-3
7th Louie DeJulia Reynolds SO 12-18 3-2
8th Trey Proper Corry Area SR 30-12 1-3
160 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Hunter Hohman Grove City JR 33-1 3-0
2nd Collin Hearn Conneaut Area SR 29-3 3-1
3rd Chance Kimmy General McLane JR 30-9 5-1
4th Mason Savitz Corry Area SO 21-6 4-2
5th Vito Gentile Reynolds SO 23-11 3-2
6th Tucker Lindell Eisenhower JR 25-6 1-3
7th Clay Thomas Union City SR 23-6 3-2
8th Dominic Stearns Fort LeBoeuf JR 15-23 2-3
172 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jalen Wagner Reynolds SR 28-3 3-0
2nd Conner McChesney Fort LeBoeuf JR 35-6 2-1
3rd Brock Covell Titusville SR 28-5 4-1
4th Josh Divens Sharpsville JR 22-6 3-2
5th Danick Hinkson Commodore Perry JR 28-10 4-2
6th Alex Hackwelder Grove City SO 23-12 3-3
7th Gabriel Jordan Saegertown SO 14-17 3-2
8th Evan Swanson Warren SR 9-15 1-3
189 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Magnus Lloyd General McLane JR 23-7 4-0
2nd Ethyn Allen Corry Area SR 33-8 2-1
3rd Ryan Welka Fort LeBoeuf JR 14-7 4-1
4th Brayden McCloskey Reynolds SR 27-10 4-2
5th Teague Calvin Greenville SO 29-9 3-2
6th Ryan Miller Seneca SR 17-4 2-3
7th Benji Bauer Eisenhower SR 23-8 3-2
8th Sam Kightlinger Harbor Creek JR 29-9 2-3
215 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Abraham Keep Girard SR 30-2 3-0
2nd Danny Church Fort LeBoeuf SR 35-5 3-1
3rd Kael Albers Corry Area SO 25-13 4-1
4th Porter Brooks Saegertown JR 25-8 3-2
5th Ryan Dedrick General McLane JR 25-16 4-2
6th Drew Dygert Conneaut Area FR 21-14 2-3
7th Braiden Reich Slippery Rock SR 27-8 3-2
8th Hunter Yeager Commodore Perry SR 20-13 2-3
285 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Mike Mazurek Sharon SR 27-1 3-0
2nd Wilson Spires General McLane SR 20-5 2-1
3rd Zachary Baldwin Girard SR 27-6 4-1
4th John Duran Fort LeBoeuf SO 26-14 3-2
5th Garet Guthrie Commodore Perry SO 19-11 3-2
6th Joey Peterson Greenville JR 30-9 3-3
7th Logan Corner Saegertown SO 22-11 2-2
8th Owen Nickerson Corry Area FR 24-13 2-3