Tournament Placers

106 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Carson Wagner Northampton SO 8-0 3-0
2nd Luke Sirianni Abington Heights SO 13-2 2-1
3rd Tony Burke Council Rock North JR 15-4 3-1
4th Josh Jasionowicz Stroudsburg SR 10-2 2-2
5th Tyson Cook West Scranton FR 10-5 2-2
6th Cole Smith Spring-Ford SO 14-0 1-3
113 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Zach Jacaruso Delaware Valley SO 13-0 3-0
2nd Charlie Bunting Nazareth SO 5-1 2-1
3rd Mason Ziegler Quakertown FR 25-0 3-1
4th Cael McIntyre Bethlehem Catholic SO 8-2 2-2
5th Sam Kuhns Pennridge FR 14-2 2-2
6th Austin Noe Northampton FR 9-3 1-3
120 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Dante Frinzi Bethlehem Catholic JR 10-0 3-0
2nd Austin Fashouer West Scranton SR 11-1 2-1
3rd Gunnar Myers Wallenpaupack FR 12-3 3-1
4th Keanu Manuel Downingtown East SR 13-1 2-2
5th Javien DeLeon Bethlehem Liberty JR 7-3 2-2
6th Jay Maldonado Boyertown SR 12-1 1-3
126 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Tyler Kasak Bethlehem Catholic SO 9-0 3-0
2nd Dominic Findora Downingtown West JR 10-0 2-1
3rd Patrick Snoke Northampton SR 8-3 3-1
4th Nate Shippey Interboro JR 12-2 2-2
5th Beck Hutchison Hazleton Area SR 15-3 2-2
6th Parrish McFarland Pottsville FR 22-3 1-3
132 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Nathan Lucier Coatesville SR 14-0 3-0
2nd Matt Mayer Bethlehem Catholic SR 9-0 2-1
3rd Kelly Kakos Perkiomen Valley SO 14-1 3-1
4th Dominic Wheatley Nazareth SO 6-2 2-2
5th Nick Velde Emmaus JR 10-3 2-2
6th Austin Smith Abington Heights FR 14-2 1-3
138 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Kyle Hauserman Council Rock North SR 15-0 3-0
2nd Andrew Harmon Bethlehem Catholic SO 10-0 2-1
3rd Chance Babb Boyertown JR 11-2 3-1
4th Trent Kochersperger Kennett SR 13-2 2-2
5th Christian Fritz Northampton JR 7-2 2-2
6th Connor Bevan Bethlehem Freedom JR 8-4 1-3
145 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Sam McMonagle West Chester Henderson SR 14-1 3-0
2nd Connor Eck Bensalem SR 13-1 2-1
3rd Dagen Condomitti Northampton SO 8-0 3-1
4th William Morrow North Penn JR 11-3 2-2
5th Xavier Arner Whitehall JR 11-2 2-2
6th Andrew Luke West Chester East SR 13-4 1-3
152 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Evan Gleason Bethlehem Catholic SR 10-0 3-0
2nd Zac Martin Neshaminy SR 12-0 2-1
3rd Chase Barlow Strath Haven JR 18-1 3-1
4th Dom D'Agostino Interboro JR 13-2 2-2
5th Noah Okamoto Nazareth SO 5-2 2-2
6th Kordell Waiters Emmaus SR 11-3 1-3
160 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jagger Condomitti Northampton SR 10-0 3-0
2nd Jack McGill Spring-Ford SR 16-0 2-1
3rd Matt Colajezzi Council Rock South JR 20-1 3-1
4th Landon Muth Bethlehem Catholic SO 8-2 2-2
5th Mason Stein Central Bucks East JR 17-5 2-2
6th Ryan Fairchild Nazareth JR 7-3 1-3
172 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Dominic Falcone Easton SR 9-0 3-0
2nd Regan Loughney LaSalle SR 15-2 2-1
3rd Sonny Sasso Nazareth SO 6-2 3-1
4th Matt Romanelli Downingtown East SR 13-2 2-2
5th Wayne McIntyre East Stroudsburg North JR 13-2 2-2
6th Marek Seaman West Chester Rustin SO 12-4 1-3
189 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Joey Milano Spring-Ford SR 12-0 3-0
2nd Isaiah Reinert Easton SR 9-1 2-1
3rd Drew Clearie Nazareth SR 7-1 3-1
4th Bryce Molinaro Hazleton Area JR 17-1 2-2
5th Anthony DeRosa Bethlehem Catholic SR 9-3 2-2
6th Sam DiTrolio Garnet Valley JR 18-2 1-3
215 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Ryan Catka Sun Valley SR 13-0 3-0
2nd Jason Henderson Delaware Valley SR 13-0 2-1
3rd Quinn Collins Central Bucks East JR 16-3 3-1
4th Carl DiGiorgio Central Bucks West JR 21-3 2-2
5th Lucas Doyle Council Rock South JR 18-6 2-2
6th Seth Hunsinger Hazleton Area SR 14-3 1-3
285 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Cameron Butka West Scranton SR 11-1 3-0
2nd Sean Kinney Nazareth FR 7-0 2-1
3rd Matthew Cruise Easton JR 9-2 3-1
4th Julien Laventure Upper Darby JR 11-0 2-2
5th Frederick Retter Quakertown JR 22-4 2-2
6th Daetrel Jerome Radnor SR 11-7 1-3