Tournament Placers

106 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Kyle Waterman Council Rock South SO N/A 4-0
2nd Andrew Brest General McLane JR N/A 3-1
3rd Carter Dibert Franklin Regional FR N/A 4-1
4th Alejandro Herrera Seneca Valley FR N/A 5-2
5th Sam McMonagle West Chester Henderson FR N/A 4-2
6th Brandon Breidegan Northern Lebanon SO N/A 3-3
7th Logan Maczko Phillipsburg FR N/A 3-2
8th Blake Wirt Line Mountain SO N/A 2-3
113 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jacob Blair Muncy SO N/A 5-0
2nd Christian Fisher Mifflin County JR N/A 4-1
3rd Cullen Day Phillipsburg SR N/A 4-1
4th Trent Valovchik Burrell SO N/A 3-2
5th Braden Ricchini Council Rock South JR N/A 4-2
6th Garret Giedroc Bald Eagle Area JR N/A 5-3
7th Johnny Shreffler Central Mountain JR N/A 3-2
8th Dylan Chappell Seneca Valley FR N/A 4-3
120 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Kaden Cassidy Chestnut Ridge SO N/A 4-0
2nd Chase Shields Bishop McDevitt JR N/A 4-1
3rd Killian Delaney West Chester Henderson SO N/A 6-1
4th Isaac Crowell Fort LeBoeuf SR N/A 4-2
5th Ian Oswalt Burrell FR N/A 5-2
6th Travis Jones Phillipsburg JR N/A 3-3
7th Mario Barberio Muncy SO N/A 4-2
8th Matty Coller Line Mountain SO N/A 3-3
126 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Louis Newell Seneca Valley SR N/A 4-0
2nd Kenneth Kiser Saegertown SO N/A 3-1
3rd Shane Hanson-Ashworth Council Rock South JR N/A 4-1
4th Bryan Gaul Burrell JR N/A 5-2
5th Jeremy Hanford Warrior Run SR N/A 3-2
6th Collin Nester Boiling Springs SR N/A 4-3
7th Connor Quinn Owen J. Roberts SO N/A 4-2
8th Zach McCann Franklin Regional JR N/A 4-3
132 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Colton Camacho Franklin Regional JR N/A 4-0
2nd Ben Radner Council Rock South SR N/A 3-1
3rd Seth Andrus Central Mountain SR N/A 5-1
4th Colin Leonard Northern Lebanon JR N/A 4-2
5th Hunter Gregoris Big Spring JR N/A 5-2
6th Bodee Tolbert Bishop McDevitt SR N/A 3-3
7th Jack Coulston Boiling Springs JR N/A 5-2
8th Logan Wise Mifflin County SR N/A 3-3
138 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Seth Koleno Bald Eagle Area SR N/A 5-0
2nd Cody Harrison Phillipsburg JR N/A 4-1
3rd Nick Coy Penn Trafford JR N/A 5-1
4th Joseph Klock Muncy SR N/A 4-2
5th Antonio Amelio Seneca Valley FR N/A 6-2
6th Antonio Petrucelli Owen J. Roberts SO N/A 4-3
7th Luke Yonkin-O'Connor Wyalusing SR N/A 5-2
8th Tyler Martin Bishop McDevitt SO N/A 3-3
145 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jobe Chishko Penn Trafford SR N/A 4-0
2nd Kollin Myers Boiling Springs JR N/A 3-1
3rd Paul Feite Northern York SR N/A 4-1
4th Garrett Rigg Bald Eagle Area SR N/A 6-2
5th Cole Meredith Owen J. Roberts JR N/A 5-2
6th Eric Woloshyn Council Rock South JR N/A 3-3
7th Logan Long Central Mountain SR N/A 4-2
8th Anthany Robinson Williamsport JR N/A 4-3
152 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Justin McCoy Chestnut Ridge SR N/A 4-0
2nd Brian Meyer Phillipsburg SR N/A 4-1
3rd Daniel Mancini Owen J. Roberts JR N/A 5-1
4th Gage McClenahan Bald Eagle Area SO N/A 4-2
5th Micah Hoffman Northern York SR N/A 5-2
6th Hunter Kernan Bethel Park SR N/A 4-3
7th Trey Kibe Mifflin County FR N/A 5-2
8th Nick Montalbano Seneca Valley JR N/A 4-3
160 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Creighton Edsell Wyalusing SR N/A 4-0
2nd Ray Martin West Chester Henderson SR N/A 4-1
3rd Ethan Baney South Western SO N/A 6-1
4th Josh Ramos Phillipsburg SR N/A 3-2
5th Blaise Bressler Northern Lebanon SR N/A 5-2
6th Shaun Gates Burrell SR N/A 3-3
7th Asher Corl Central Mountain SR N/A 4-2
8th Cole Flanagan Council Rock South SO N/A 4-3
170 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jared McGill Chestnut Ridge JR N/A 4-0
2nd Jason Montgomery Bethel Park SR N/A 3-1
3rd Lance Wissing Phillipsburg SR N/A 7-1
4th Tanner Weaver Central Mountain SR N/A 4-2
5th Austin Watkins Susquehanna Township SR N/A 4-2
6th Tyler Gross Seneca Valley SR N/A 4-3
7th Nik Korbich Council Rock South JR N/A 5-2
8th Ethan Herb Northern Lebanon JR N/A 3-3
182 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Trent Hidlay Mifflin County SR N/A 4-0
2nd Cody Mulligan Saegertown SR N/A 3-1
3rd Jacob Miller Boyertown JR N/A 7-1
4th Mike Kustanbauter Muncy JR N/A 5-2
5th John Bachar Penn Trafford JR N/A 3-2
6th Christian Wachter Warrior Run SR N/A 2-3
7th Jack Kaulis General McLane SR N/A 3-2
8th Levi Hobson Chestnut Ridge SR N/A 4-3
195 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Elijah Jones Boyertown SR N/A 4-0
2nd Blake Barrick Big Spring SR N/A 3-1
3rd Jake Koser Northern York SR N/A 4-1
4th Ethan Long Line Mountain SR N/A 4-2
5th Michael Wilcox Wyalusing SR N/A 4-2
6th Austin Crouse Chestnut Ridge JR N/A 3-3
7th John Siwiak Seneca Valley SR N/A 5-2
8th Maximilian Mondy Bellefonte SR N/A 3-3
220 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Denny Karas Exeter SR N/A 4-0
2nd Hunter Poust Muncy SR N/A 3-1
3rd Austin Taylor Boiling Springs SR N/A 4-1
4th Mahlik Houtz Central Mountain SR N/A 3-2
5th Jaron Renn Line Mountain SR N/A 4-2
6th Christian Ruff Big Spring SR N/A 4-3
7th Kross Todaro Mifflin County SR N/A 4-2
8th Zak Reck Boyertown SR N/A 4-3
285 pounds
Place Name School Grade Season Tourney
1st Jacob Edwards Central Mountain JR N/A 4-0
2nd Ryan Crane Exeter SR N/A 4-1
3rd Kyle Sonnen Northern Lebanon SR N/A 6-1
4th Damon James Boiling Springs JR N/A 3-2
5th Dalton Seace Chestnut Ridge JR N/A 6-2
6th Randy Wildrick Wyalusing JR N/A 3-3
7th Patrick Sharpe Phillipsburg SR N/A 5-2
8th Dominick Bridi Line Mountain FR N/A 3-3