Tournament Placers

106 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 7 Bailey Gimbor Brandywine Heights FR N/A 4-0
2nd 1 Luke Fegley Middletown SO N/A 3-1
3rd 10 Julien Maldonado Boyertown FR N/A 5-1
4th 16 Tanner Stefanick Penn Manor FR N/A 6-2
5th 4 Travis Anderson Pine Grove SO N/A 3-2
6th 14 Shawn Marion Neshaminy FR N/A 2-3
7th 18 Bobby Becket Malvern Prep SO N/A 4-2
8th 9 Giovanni Luciano Hempfield FR N/A 2-3
113 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 2 Will Edmiston Lake Norman JR N/A 4-0
2nd 4 Dayton DelViscio Malvern Prep SO N/A 3-1
3rd 1 Matthew Rodriguez Dover SR N/A 4-1
4th 12 Dalton Gimbor Brandywine Heights FR N/A 4-2
5th 7 Clayton Leidy State College SO N/A 4-2
6th 3 Jalon Lavine Governor Mifflin SR N/A 2-3
7th 11 Trevor Grassel Penn Manor SO N/A 3-2
8th 8 Treavelle Westfield Hillcrest-PSAL JR N/A 2-3
120 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 2 Marco DiBattista Plymouth Whitemarsh SR N/A 4-0
2nd 8 Ryan Berstler Middletown JR N/A 3-1
3rd 3 Seth Hoopes Octorara JR N/A 4-1
4th 4 Corbin Houdeshell Lake Norman SO N/A 3-2
5th 14 Owen Woolcott State College FR N/A 6-2
6th 6 Nick Fasig Oley Valley SR N/A 3-3
7th 5 Anthony Gust Wyomissing JR N/A 3-2
8th 7 Owen Rohrer Penn Manor SO N/A 2-3
126 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 4 Colton Jordan Neshaminy JR N/A 4-0
2nd 6 Nick Fafel Penn Manor SR N/A 3-1
3rd 2 Liam Babauta Octorara SR N/A 4-1
4th 1 Daemon Davis Kennard Dale JR N/A 3-2
5th 15 Tyrese Armstead Pine Grove SR N/A 6-2
6th 7 Shawn Gardner Palmerton SO N/A 3-3
7th 9 Darren O'Keefe Hillcrest-PSAL   N/A 3-2
8th 16 Roberto Velez Wyomissing FR N/A 4-3
132 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Dalton Harkins Malvern Prep SO N/A 4-0
2nd 6 Nate Brady Middletown JR N/A 3-1
3rd 4 Nathanael Parson Pottstown SR N/A 4-1
4th 2 Kyle Seibert Governor Mifflin SR N/A 3-2
5th 12 Caden Rogers Penn Manor FR N/A 5-2
6th 5 Timmy Kennett Lake Norman SO N/A 4-3
7th 19 Joel Dionne Hempfield SO N/A 4-2
8th 3 Joan Martinez-Salas Hillcrest-PSAL   N/A 3-3
138 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Micah Visuwan Malvern Prep SR N/A 4-0
2nd 3 Joseph Spear Middletown SO N/A 3-1
3rd 5 Austin Saba Neshaminy SR N/A 4-1
4th 2 Travis Lambert Oley Valley SO N/A 3-2
5th 6 Matt Lalik Palmerton SO N/A 4-2
6th 4 Chad Mowbray Penn Manor JR N/A 3-3
7th 9 Grantt Hopkins Hillcrest-PSAL   N/A 3-2
8th 13 Mel Haynes Upper Darby JR N/A 2-3
145 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 P.J. Crane Malvern Prep SR N/A 4-0
2nd 3 Jackson Erb Neshaminy JR N/A 3-1
3rd 4 Lucas Christman Palmerton JR N/A 4-1
4th 2 Bryson Ethington T. L. Hanna JR N/A 3-2
5th 11 Christian Carr Hempfield SR N/A 5-2
6th 10 Devin Martin Middletown SR N/A 3-3
7th 7 Justin O'Donnell Upper Darby SR N/A 3-2
8th 6 Justin Camron-Miller Kennard Dale SR N/A 3-3
152 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Christopher Hisey Malvern Prep SR N/A 4-0
2nd 2 Dylan Lambert Oley Valley SR N/A 3-1
3rd 4 Josh Rhodebeck Lake Norman JR N/A 4-1
4th 3 Dustin Carlin Pine Grove SR N/A 3-2
5th 5 Clayton Frymoyer Wyomissing JR N/A 5-2
6th 11 Ian Edwards Hempfield SO N/A 5-3
7th 6 Caden Dalton Octorara SR N/A 3-2
8th 7 Jacob Rose Kennard Dale JR N/A 2-3
160 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Walker Stephenson Hillcrest-PSAL SO N/A 4-0
2nd 2 Jake Johnson Upper Darby SR N/A 3-1
3rd 21 Lance Urbas State College FR N/A 5-1
4th 6 Adonis Mundy T. L. Hanna SR N/A 3-2
5th 5 Zach Fisher Plymouth Whitemarsh SR N/A 5-2
6th 8 Nick Baker Penn Manor SO N/A 3-3
7th 16 Evan Mortimer Boyertown SO N/A 5-2
8th 4 Wade Rose Kennard Dale SR N/A 2-3
170 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Nick Florschutz Malvern Prep JR N/A 4-0
2nd 2 Ian Barr State College SR N/A 3-1
3rd 4 Dante Cavallucci Governor Mifflin SR N/A 4-1
4th 3 Brock Leinbach Neshaminy SR N/A 3-2
5th 6 Warren Young Plymouth Whitemarsh SR N/A 4-2
6th 10 Eyan McKnight Hillcrest-PSAL   N/A 3-3
7th 7 Marquis Sweigart Penn Manor JR N/A 3-2
8th 14 Arthur Dash Middletown SO N/A 2-3
182 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Ryan Karoly Malvern Prep SR N/A 4-0
2nd 2 Nathan Dugan Lake Norman JR N/A 3-1
3rd 4 Jacob Miller Boyertown JR N/A 4-1
4th 5 Scott Horry Plymouth Whitemarsh SR N/A 4-2
5th 6 David Rich Elizabethtown SR N/A 3-2
6th 3 Matthew Lehman Dover SR N/A 3-3
7th 7 Dezhan Peterson Upper Darby SO N/A 3-2
8th 11 Anakin Cox Penn Manor SR N/A 2-3
195 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Michael Beard Malvern Prep SR N/A 4-0
2nd 2 Cole Urbas State College JR N/A 3-1
3rd 4 Elijah Jones Boyertown SR N/A 4-1
4th 5 Kyle Kralik Palmerton SR N/A 4-2
5th 3 Garrett Sayegh Hillcrest-PSAL SR N/A 3-2
6th 6 Brandon Jackson Octorara SR N/A 3-3
7th 13 T.J. Keener Penn Manor JR N/A 3-2
8th 8 Brandon Lawyer Dover JR N/A 2-3
220 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 3 Brendan Devine Malvern Prep SR N/A 4-0
2nd 1 Zak Reck Boyertown SR N/A 3-1
3rd 4 Austin Ney Pine Grove SR N/A 4-1
4th 2 George Nanouh Wyomissing SR N/A 3-2
5th 14 Noah Myers Elizabethtown SR N/A 4-2
6th 5 Folly Amouzougan Upper Darby SR N/A 3-3
7th 10 Jacob Makosch Governor Mifflin SR N/A 3-2
8th 11 Bill Gibson Hillcrest-PSAL   N/A 2-3
285 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 3 Jordan Espinosa Governor Mifflin JR N/A 4-0
2nd 4 Frank Veloce West York JR N/A 3-1
3rd 1 Tanner Harkins Kennard Dale SR N/A 3-1
4th 2 Paolo DiSanto Plymouth Whitemarsh SO N/A 2-2
5th 5 Tom Doyle Pottstown SR N/A 4-2
6th 8 Justin Parico Upper Darby SR N/A 2-3
7th 11 Brennan Mowbray Hillcrest-PSAL   N/A 3-2
8th 10 Zach Snyder Oley Valley JR N/A 2-3