Tournament Placers

106 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Sheldon Seymour Troy SO N/A 3-0
2nd 2 Travis Anderson Pine Grove SO N/A 2-1
3rd 9 Tanner Morelli Brockway FR N/A 5-1
4th 4 Michael Shlanta Tamaqua FR N/A 3-2
5th 11 Coy Wagner North Penn-Liberty FR N/A 3-2
6th 12 Mason Yorty Central Columbia FR N/A 3-3
113 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 2 Noah Hunt Warrior Run SO N/A 3-0
2nd 1 Nick Yule Berwick SO N/A 2-1
3rd 3 Joe Rowley Hanover Area SO N/A 3-1
4th 6 Patriot June North Penn-Liberty FR N/A 2-2
5th 9 Randolph Steigerwalt Tamaqua FR N/A 4-2
6th 5 Naaman Conoway Sugar Valley Rural Charter SO N/A 1-3
120 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 10 Isaac Kester Central Columbia FR N/A 4-0
2nd 1 Keefer Goodspeed Warrior Run SR N/A 2-1
3rd 8 Dominic Inzana Brockway FR N/A 5-1
4th 2 Jake Adzema Mount Carmel SO N/A 3-2
5th 4 Dalton Watt Bloomsburg FR N/A 2-2
6th 3 Adam Soriano Mahanoy SO N/A 1-3
126 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Jeremy Hanford Warrior Run SR N/A 3-0
2nd 2 Anthony Glasl Brockway SO N/A 2-1
3rd 14 Aaron Coccio Tamaqua FR N/A 4-1
4th 10 Trevor Williams Troy FR N/A 4-2
5th 4 Caleb Fitzgerald Sullivan County SR N/A 3-2
6th 3 Joe Bendas Mount Carmel SO N/A 3-3
132 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 12 Nathan Higley Sullivan County FR N/A 4-0
2nd 2 Austin Engle Schuylkill Haven SR N/A 2-1
3rd 1 Brandon Judge Valley View SR N/A 3-1
4th 3 Dylan Kolenda Warrior Run SR N/A 2-2
5th 4 Pierce Demetriates Tamaqua SO N/A 3-2
6th 5 Jacob Turner Troy SO N/A 2-3
138 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 3 Bailey Cohick Troy JR N/A 4-0
2nd 4 Noah Berkoski Mount Carmel SO N/A 3-1
3rd 1 Tyler Thompson Bradford SR N/A 4-1
4th 2 Colton Ammerman Sullivan County SO N/A 3-2
5th 7 Brandon Mader Tamaqua SR N/A 4-2
6th 8 Jarrod Hendrickson Bloomsburg JR N/A 3-3
145 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 2 Matthew Milbrand Bloomsburg SR N/A 4-0
2nd 1 D.J. Erickson Hanover Area JR N/A 3-1
3rd 5 Riley Walker North Penn-Liberty SR N/A 4-1
4th 4 Gabe Waltman Central Columbia JR N/A 4-2
5th 7 Gavin Harris Pine Grove SO N/A 4-2
6th 3 Santino Inzana Brockway JR N/A 2-3
152 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Colby Keane Bradford SO N/A 3-0
2nd 10 Stephen Roeder Bloomsburg FR N/A 3-1
3rd 4 Jacob Busch Central Columbia JR N/A 4-1
4th 3 Tom McDonald Mount Carmel SR N/A 3-2
5th 5 Casey Amaral North Penn-Liberty SR N/A 4-2
6th 6 Sufyan Burroughs Elmer L. Meyers SR N/A 3-3
160 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 2 Timothy Ward Canton SO N/A 4-0
2nd 4 Cameron Andrews North Penn-Liberty JR N/A 3-1
3rd 3 Dan Lawrence Mahanoy SO N/A 5-1
4th 6 Derek Sunafrank Bradford SO N/A 3-2
5th 1 Dillon Kintzel Pine Grove JR N/A 3-2
6th 5 Shane Weidner Mount Carmel SO N/A 3-3
170 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Colin Fegley Mahanoy JR N/A 3-0
2nd 2 Colin Browne Elmer L. Meyers SR N/A 2-1
3rd 3 Dalton Kintzel Pine Grove SO N/A 4-1
4th 4 Jeff Weidner Mount Carmel SR N/A 3-2
5th 5 Tyler Williams Troy JR N/A 4-2
6th 7 Judson Wise North Penn-Liberty SR N/A 3-3
182 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Matt Lewandowski Mahanoy SR N/A 3-0
2nd 2 Christian Wachter Warrior Run SR N/A 2-1
3rd 3 Jacob Mattive Bloomsburg JR N/A 4-1
4th 4 Eric Johnson Brockway SO N/A 3-2
5th 7 Garrett Storch Canton SO N/A 3-2
6th 11 Cain Bennett Valley View SO N/A 3-3
195 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 2 Garrett McClintick Brockway JR N/A 3-0
2nd 1 JJ Hooper Hanover Area SR N/A 2-1
3rd 7 Manus McCracken Mount Carmel SR N/A 5-1
4th 3 Alex Brouse Warrior Run SR N/A 2-2
5th 5 Thomas Tarlecky Schuylkill Haven SR N/A 4-2
6th 4 Trevor Williams Canton SO N/A 2-3
220 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 1 Bronson Strouse Tamaqua SO N/A 3-0
2nd 2 Rion Withers South Williamsport JR N/A 2-1
3rd 7 Tommy Price Mahanoy SO N/A 5-1
4th 4 Christian Ward Canton JR N/A 3-2
5th 11 Austin Reed Mount Carmel SO N/A 3-2
6th 5 Tom Mercadante Hanover Area SR N/A 1-3
285 pounds
Place Seed Name School Grade Season Tourney
1st 3 Kile Kauwell Central Columbia SR N/A 3-0
2nd 1 Joey Kocher Schuylkill Haven SR N/A 2-1
3rd 2 John Shnipes Valley View SO N/A 3-1
4th 4 Colin Herb Mount Carmel SO N/A 3-2
5th 5 Hayden Thompson Brockway JR N/A 4-2
6th 10 Jeff Burkhart Warrior Run JR N/A 3-3